3 Slaapkamer Villa in Las Colinas Golf & Country Club, Orihuela Costa, Costa Blanca Zuid €469,000
Varianten van deze woning
Drie-slaapkamer villa in Las Colinas Golf & Country Club.
Orquidea is een unieke verzameling van moderne en elegante villa's, een combinatie van stijl, design en kwaliteit. Deze exclusieve woonwijk ligt op de ontwikkeling van het prestigieuze Las Colinas Golf Course.
Er zijn twee verschillende modellen van villa beschikbaar: Putter (drie slaapkamers, twee badkamers) en Gors (drie slaapkamers, twee badkamers, een apart toilet en een eigen ondergrondse garage), beide met twee Toegewezen parkeerplaatsen. De villa's beschikken over een moderne volledig ingerichte keuken, grote open woon / eetkamer leidt tot het zwembad, tuin en overdekt terras en profiteren van 24-uurs beveiliging.
De ontwikkeling ligt op slechts een klein eindje rijden van de gouden zandstranden van Campoamor, met hiernaast zijn jachthaven, dit is echt een prachtige locatie aan het mediterrane klimaat te genieten.
Las Colinas Golf & Country Resort ligt in het natuurlijke park, waar het leven draait om de rust van het gebied en is beoordeeld als een van de tien beste golfbanen in de wereld.
Nieuw | Villa |
Prijs vanaf: €469,000 | Grootte: 125 m2 bebouwd |
Reference: Comunidad Orquidea | Slaapkamers: 3 |
badkamers: 2 | Terras: 42 m2 |
Terras (2): 48 m2 | Lift: Nee |
Land: 509 m2 | Kelder: Nee |
A/C: Ja | Wit goed: Ja |
Garage: Parkeren in perceel | Veranda: 21 m2 |
Met zwembad | Nabij golfterrein |
Zeezicht | Energie certificaat |
Bekijk de presentatie in PDF |