3 Slaapkamer Villa in Lo Romero Golf, Pilar de la Horadada, Costa Blanca Zuid €470,000
Ruime woningen met een open ligging, wellicht iets voor U?
Nieuwe modern ontworpen villa's op 100 m van de golfbaan op een zonnige zuidoostelijke locatie met open velden, uitzicht op de golfbaan en de zee.
De villa's hebben 3 slaapkamers, 3+1 badkamers, terras en solarium op het dak, parkeergelegenheid en een gemeenschappelijk zwembad met barbecue en lounges.
Luxe modellen zijn gelegen op percelen van goede grootte met open velden, golf en uitzicht op zee. Vrijstaande villa's hebben 3 slaapkamers, 3+1 badkamers, terras en solarium op het dak, privézwembad en parkeerplaats. De villa's bieden veel natuurlijk licht en zijn zonnig georiënteerd op het zuidoosten.
Hoekmodel villa ligt op een groot hoekperceel in een zonnige zuidoostelijke positie met uitzicht op open velden, golf en zee. Deze hoekvilla heeft 3 slaapkamers, 3+1 badkamers, terras en solarium op het dak, privézwembad en parkeerplaats.
De plaatselijke voorzieningen met bars, restaurants en winkels liggen op slechts 5 minuten rijden met de plaatselijke stranden op slechts 5 km afstand, op slechts 5 km rijden naar het warme water van de Middellandse Zee.
Bewaar| Nieuw | Villa |
| Prijs vanaf: €470,000 | Grootte: 121 m2 bebouwd |
| Reference: Orange Valley | Slaapkamers: 3 |
| badkamers: 3+ 1 | Terras: 27 m2 |
| Solarium: 47 m2 | Lift: Nee |
| Land: 286 m2 | Kelder: Nee |
| A/C: Voorbereiding | Wit goed: Nee |
| Garage: Parkeren in perceel | Veranda: 11 m2 |
| Met zwembad | Nabij golfterrein |
| Zeezicht | Energie certificaat |
| Bekijk de presentatie in PDF |



















































