4 Slaapkamer Villa in Vistabella Golf, Los Montesinos, Costa Blanca Zuid €549,900

Varianten van deze woning

3 Slaapkamer Villa in Vistabella Golf

  • €469,900
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 3 slaapkamers
  • Grootte: 115 m2 bebouwd
  • Met zwembad
  • Winkels in de omgeving
  • Nabij golfterrein

Een passende villa op dit resort wat alles biedt?

Bijzondere villa’s op een geliefd resort
Mooi Villas op Vistabella golfresort zijn luxe villa's met drie of vier slaapkamers gelegen op een onverslaanbare locatie voor golfliefhebbers tussen San Miguel de Salinas en Los Montesinos.

Kopers kunnen kiezen tussen villa's met één niveau met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een solarium op het dak of villa's met twee verdiepingen met 4 slaapkamers, 3 badkamers en een solariumterras op de eerste verdieping.

Deze prachtige villa's bestaan uit een ruime woonkamer met open tuin met zwembad, een open keuken/eetkamer, wasruimte, een hoofdslaapkamer met ensuite en inbouwkasten, twee extra tweepersoonsslaapkamers met inbouwkasten en een gastenbadkamer. Het model met vier slaapkamers heeft nog een master suite op de eerste verdieping met een groot privéterras.

Beide modellen bevinden zich op kavels van ongeveer 300 m² en hebben een privézwembad en parkeergelegenheid op het terrein.

Het resort heeft een beveiligingsingang, een 18-holes golfbaan, paddlebanen, bowling greens, supermarkt en een grote selectie bars en restaurants.

Vistabella golfresort is een mooie woonwijk met een groot aantal bars, sportactiviteiten en restaurants, omringd door de prachtige groene heuvels en bergen. Het heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een bestemming voor het hele jaar door, waarbij veel van de bewoners hier permanent wonen of een groot deel van het jaar doorbrengen.

De steden San Miguel en Los Montesinos liggen op vijf minuten rijden en de stranden met blauwe vlag liggen op slechts 15 minuten rijden van het resort. De luchthaven van Alicante ligt op 55 km afstand van het resort.

Bewaar
NieuwVilla
Prijs vanaf: €549,900Grootte: 176 m2 bebouwd
Reference: Mooi VillasSlaapkamers: 4
badkamers: 3Terras: 32 m2
Terras (2): 28 m2Lift: Nee
Land: 307 m2Kelder: Nee
A/C: JaWit goed: Ja
Garage: Parkeren in perceelVeranda: Nee
Met zwembadWinkels in de omgeving
Nabij golfterreinEnergie certificaat
Bekijk de presentatie in PDF
Uw contactpersoon in Nederland is Antoon Roks. Vul het onderstaande formulier in en Antoon of een van zijn collega’s is u graag van dienst. Ook kunt u ons telefonisch bereiken via (0031)165 599993

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws, informatie over de omgeving, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons Privacy beleid. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

De informatie die u leest op deze webpagina is bezorgd door de bouwmaatschappij/promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.